شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  75رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  باسمه تعالی به اطلاع دوستان و عزیزان می رساند: طبق برنامه مرکز تخصصی تبلیغ کارگاه روش تدریس و کلاسداری روزهای یک شنبه از ساعت 15تا 17 برگزار می شود.
  سید صمد موسوی دانش آموخته حوزه علمیه قم و کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام
  مقام معظم رهبری تأکید کردند: نرمش و انعطاف هنرمندانه و قهرمانانه در همه عرصه های سیاسی، مطلوب و مورد قبول است اما این مانور هنرمندانه نباید به معنای عبور از خط قرمزها و بازگشتن از راهبردهای اساسی و توجه نکردن به آرمان ها باشد.
  باسمه تعالی به اطلاع دوستان و عزیزان می رساند: طبق برنامه سفیران هدایت درس انقلاب اسلامی چهار شنبه ها از ساعت 15تا 17 برگزار می شود.
  ملت مومن موحد و متحد ایران به شکرانه یک ماه روزه داری و عبادت پروردگار، نماز عید سعید فطر را با شکوه خاص در سرتاسر ایران پهناور و پر عظمت اقامه کرد. در کانون این دایره عظیم معنوی مردم خداجوی تهران، صبح امروز نماز مبارک عید فطر را به امامت حضرت ایت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در دانشگاه تهران و کیلومترها از خیابانهای اطراف اقامه کردند.
  به کجا چنین شتابان 31 مرداد 1392 11:56
  اختلاف مذاهب اسلامی تا آنجا پیش رفته است که معاندان و دشمنان اسلام، این اختلاف را تا زمان رسول اکرم صلی الله علیه وآله پیش بردهاند. آنان شبهه کرده اند که ایا حضرت محمد صلی الله علیه وآله شیعه بوده یا سنی؟
  در این نوشتارسعی شده است بعضی از معیارهای کارگزاران جامعه اسلامی از نظر قرآن و احادیث ارائه گردد تا با تأسی به فرامین الهی بتوانیم کسانی را انتخاب کنیم که از معیارهای اسلامی برخوردار بوده، بتوانند مملکت اسلامیمان را به اعتلاء و پیشرفت برسانند. مطلب را با هم از نظر می گذرانیم.
  در این نوشتار تلاش می شود ضمن بررسی مفهوم شایسته سالاری، دیدگاه قرآن و سیره پیامبر(صلی الله علیه وآله)و حضرت امیر(علیه السلام)را در این خصوص بیان کنیم. مطلب را از نظر می گذرانیم
  استاد شهید مطهری از زوایای گوناگونی به مسائل و موضوعات دینی و قرآنی پرداخته است. موضوعاتی همچون ساختار و شاکله دین، منشأ الهی دین، علل گرایش به دین یا اعراض از آن و رابطه دین و حکومت از جمله موضوعاتی است که می توان در مباحث ایشان مورد مطالعه و بررسی قرار داد، ولی دراین نوشتار نگارنده می کوشد رویکرد شهید مطهری به حکومت دینی و خاستگاه قرآنی آن را مورد بررسی و کنکاش قرار دهد.
  در این نوشتار به تاریخچه، اهداف، ساختار و نمونه هایی از عملکرد این سازمان اشاره می کنیم.
  • تعداد رکوردها : 75