شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  75رکورد در مدت زمان 0.562ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رئیس قوه قضاییه از عزم جدی این قوه برای مقابله با فتنه گران خبر داد و گفت: فتنه گران سال ۸۸ و تمام کسانی که خیال فتنه گری دوباره دارند، بدانند دستگاه قضا در مقابل آنان خواهد ایستاد و اجازه تحرک به آنان نخواهد داد.
  آنچه در پی می آید نگاهی اجمالی و آینده پژوهانه به مسئله وارة فوق الذکر است. نویسنده پنج سناریو را برای روابط ایران و آمریکا به عنوان مدعا(Thesis) و نه ادعای(Claim) خویش به بحث و فحص مختصر نهاده است.
  لطفا به نکات ذیل دقت فرمایید ــ کپی برداری از صفحات اینترنت بدون ذکر مأخذ قابل قبول نمی باشد؛ ــ نوشتن فهرست همراه با مقدمه ضروری است؛ ــ ذکر منابع مورد استفاده در انتهای تحقیق ( چنانچه به منبعی اشاره شود که از آن در تحقیق استفاده نشده باشد ، به تحقیق نمره ای تعلق نخواهد گرفت )؛ ــ صفحه بندی و رعایت نکات ادبی و دستوری در تحقیق ارائه شده لازم است؛
  در این درس به بررسی مفاهیم مرتبط با انقلاب می پردازیم
  حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روز گذشته تاکتیک «نرمش قهرمانانه» را به جامعه یادآوری فرمودند ولی این اولین بار نبود که ایشان از این واژه استفاده می کردند.
  حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با صدور پیامی، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی را تبریک گفتند.
  کنگره حج اجتماع عظیم جهانی و عظیم ترین گردهمایی مسلمانان سراسر جهان است. این گردهمایی یکی از شعائر بزرگ اسلامی است که درخشش ویژه ای در تاریخ اسلام داشته و نقش محوری در وحدت و انسجام دنیای اسلام دارد .
  عطر گل محمدی 26 شهریور 1392 23:30
  بارها و بارها زندگی و روش و منش پیامبر اعظم صلیاللهعلیهوآله را مطالعه کردم و هر بار که زندگی سراسر درس او را میخواندم، بیشتر به فکر فرو میرفتم. گاه اشک امانم نمیداد و با چشمانی اشکآلود در رفتارهای کریمانه او محو میشدم. آن حضرت نمونه انسانی کامل و الهی است که شایسته اسوه و الگو قرار گرفتن است. از این رو، قرآن درباره او فرمود: لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ احزاب/21؛ همانا برای شما در سیره رسول خدا الگو و سرمشقی نیکو است.
  در نوشتار حاضر تلاش بر آن است تا با استفاده از آیات نورانی قرآن و احادیث اهل بیت(ع) به بررسی مظاهر انسجام اسلامی حج بپردازیم. در ابتدا تعریفی از انسجام اسلامی ارائه داده و سپس به عناصر وحدت آمیز حج اشاره خواهد شد.
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار کارگزاران حج امسال، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و با اشاره به شرایط کنونی جهان اسلام و منطقه و تلاش بدخواهان برای ایجاد درگیری میان مسلمانان به بهانه اختلاف های مذهبی و همچنین تهدیدها و آتش افروزی های سلطه گران گفتند: امیدواریم رویکرد جدید امریکا در قبال سوریه، جدی و بدور از فریب، و برگشت واقعی از رویکرد خودسرانه و غلط چند هفته اخیر باشد.
  • تعداد رکوردها : 75