شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  75رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  در این نوشتار برخی واژه های مهم سیاسی مورد بررسی قرار گرفته است
  نکته ای که در انشعاب مجمع روحانیون نباید از آن غفلت کرد این است که در بررسی ریشه های این انشعاب اکتفای صرف به حوادث پس از انقلاب، ظرفیت پاسخ دهی به آن را ندارد و باید به اختلاف های بینشی اعضای اصلی آن پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نظر داشت.
  اکثریت مجلس ششم را طیف موسوم به دوم خرداد تشکیل می دادند اما چنان که مشخص است، روند هدایت جلسات توسط عده ای از نمایندگان متنفذ صورت می گرفت. از این رو برای بررسی خطوط اصلی مجلس لازم است تا افکار و اعمال این افراد، مورد واکاوی و دقت قرار گیرد
  مجلس ششم در خرداد سال 1379 پس از تدبیر مقام معظم رهبری در خصوص عدم ابطال انتخابات شهر تهران فعالیت خود را با ترکیبی یک دست آغاز نمود از این رو برای بررسی خطوط اصلی مجلس لازم است تا افکار و اعمال این افراد، مورد واکاوی و دقت قرار گیرد.
  در این نوشتار قسمت دوم منابع قدرت نرم شناسایی و تجزیه و تحلیل می شود.
  در این نوشتار منابع قدرت نرم شناسایی و تجزیه و تحلیل می شود.
  اهمیت اربعین از کجاست؟ صرف اینکه چهل روز از شهادت شهید می گذرد، چه خصوصیتی دارد؟ اگر این شهادت عظیم در تاریخ اتفاق می افتاد، اما بنی امیه موفق می شد، همان طور که خود حسین و یاران عزیزش را از صفحه روزگار برافکند و جسم پاکشان را در زیر خاک پنهان کرد، یاد آن ها را هم از خاطره نسل بشر در آن روز و روزهای بعد محو کند، آیا در این صورت این شهادت فایده ای برای عالم اسلام داشت؟
  رسانه ای شدن برنامه عربستان برای هسته ای شدن و حتی خرید بمب اتم از پاکستان، یک بلوف سیاسی از سوی سعودی ها برای اخلال گری در دیپلماسی هسته ای ایران و دامن زدن به تندروی طرف غربی است
  مواضع اخیر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا درباره ماهیت تحریم های ضدایرانی، عمق راهبردی تاکیدات رهبر معظم انقلاب و آینده نگری ایشان را پس از 17 ماه کاملا روشن‎ کرد.
  • تعداد رکوردها : 75