شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  75رکورد در مدت زمان 0.484ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  در آستانه ایام حج، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی به مسلمانان سراسر جهان و حجاج بیت الله الحرام، حج ابراهیمی را مظهر عزت و عظمت امت اسلامی در مقابل زورگویان بین المللی خواندند و با اشاره به حوادث تلخ فاجعه منا، خطاب به دولتها و ملتهای اسلامی تأکید کردند: جهان اسلام، اعم از دولتها و ملّتهای مسلمان باید حاکمان سعودی را به درستی بشناسند و به خاطر جنایاتی که در گستره ی جهان اسلام به بار آورده اند، گریبان آنها را رها نکنند و فکری اساسی برای مدیریّت حرمین شریفین و مسئله ی حج بکنند.
  در شرایطی که قدرتهای زورگوی دنیا، چتر قدرت خود را گسترانیده اند و هیچ رحمی در وجود آنها به چشم نمی خورد و علناً مجلس عروسی و بیمارستان را به بهانه مبارزه با تروریسم بمباران می کنند و صدها انسان بی گناه را به خاک و خون می کشند و به هیچ سازمان و نهادی هم پاسخگو نیستند، باید توان و قدرت دفاعی را افزایش داد تا قدرتهای زورگو، احساس تهدید کنند.
  جزوه جنگ نرم 25 دی 1394 0:19
  جزوه درسی جنگ نرم
  جزوه ترفندهای جنگ نرم به صورت pdf
  دبیر کل حزب الله ایران را تنها امید باقی مانده برای آزادی قدس خواند و تاکید کرد که ایران تنها کشوری است که اسرائیل را تهدید می کند و برای همین است که (اسرائیل) همه جهان را علیه ایران تحریک می کند.
  نجات فلسطین با دریوزگی از سازمان ملل یا از قدرتهای مسلّط و به طریق اولی از رژیم غاصب به دست نمی آید، راه نجات فقط ایستادگی و مقاومت است، با توحید کلمه ی فلسطینیان و کلمه ی توحید که ذخیره ی بی پایان حرکت جهادی است.
  رسانه های جهان، نابودی رژیم اسرائیل، مقام معظم رهبری،ایران
  یکی از مباحث بسیار مهم در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران،مبحث اصول و اهداف سیاست خارجی است. زیرا شالوده و اساس خط مشی دیپلماسی کشور به وسیله ی اصول و اهداف از پیش تعیین شده رقم می خورد و در عمل نیز راهنمای مجریان و تصمیم گیرندگان سیاست خارجی است. به همین لحاظ در این درس و درس های بعدی با اصول و هدف های سیاست خارجی کشور از قبیل تلاش در جهت برقراری حکومت جهانی اسلام،توصعه و تحکیم روابط بین المللی،وحدت بین مسلمین،حاکمیت موازین اسلام،نه شرقی و نه غربی،روابط صلح آمیز با دول غیر محارب،دفاع از حقوق مستضعفین و... آشنا می شویم.
  جمهوری اسلامی در موضوعات خاص با این شیطان برای دفع شرش مذاکره کرد/دینداری بدون بصیرت ممکن است انسان را به بیراهه بکشاند/در دادگاه حقوق بشر، گریبان غرب رامی‎گیریم
  • تعداد رکوردها : 75